Cześć! Mam na imię Karolina i piszę zdrowo o diecie i lifestyle’u. Jestem dietetykiem klinicznym i chętnie pomogę osiągnąć Twoje wymarzone cele dzięki współpracy online.

Ostatnie posty

  Sorry, no posts matched your criteria.

Image Alt
  /  Polityka prywatności

Cześć!

Widzę, że cenisz sobie swoją prywatność – słuszna decyzja! W tym dokumencie znajdziesz zasady przetwarzania danych osobowych oraz wykorzystywania plików cookies związanych z korzystaniem z mojej strony www.kengelmajer.pl

 

Kto jest administratorem danych?

Administratorem danych osobowych jest podmiot prowadzący działalność gospodarczą sklepu tj. firmę FITLAB Karolina Engelmajer z siedzibą: 59-220 Legnica, ul. Diamentowa 1, posiadającą NIP: 6912537218, REGON: 380218003, zwaną dalej również “Administratorem.

Komu przekazuję dane?

Korzystam również z usług zewnętrznych dostawców. Twoje dane, z zachowaniem wszelkich gwarancji bezpieczeństwa danych, przekazuję następującym kategoriom podmiotów:

 • systemom komunikacyjnym, które zapewniają nam kontakt (Facebook, Skype),
 • wsparciu księgowemu,
 • pl – w celu przechowywania danych na serwerze,
 • MailChimp – w celu korzystania z systemu mailingowego
 • Przelewy24 – w trakcie korzystania ze sklepu internetowego do dokonania płatności

 

W jakim celu i na jakiej podstawie prawnej wykorzystuję dane?

Wykorzystuję dane osobowe celach marketingowych oraz do realizacji danej usługi. Podstawą prawną przetwarzania jest zgoda na przetwarzanie danych (art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

 

Jak długo będę wykorzystywać dane?

Dane osobowe będę wykorzystywać do czasu odwołania zgody.

 

Jakie są Twoje prawa?

W związku z przetwarzaniem przeze mnie Twoich danych osobowych, przysługują Ci następujące uprawnienia do:

 • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania,
 • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
 • przenoszenia danych,
 • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w określonym celu, jeżeli uprzednio wyraziłeś taką zgodę,
 • wniesienia skargi do organu nadzorczego w związku z przetwarzaniem przeze mnie danych osobowych.

Niezależnie od praw wymienionych wyżej w każdym dowolnym momencie możesz wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być wycofana w każdym czasie, np. wystarczy wysłać wiadomości na adres  e-mail: karolinaeng.collab@gmail.com

Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne, ale jednak niezbędne, by złożyć zamówienie, zapisać się do newslettera, dodać komentarz na blogu lub skontaktować się ze mną.

 

Zgadzając się z Polityką Prywatności oświadczasz, że:

 • Wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych, podanych dobrowolnie, dla celów marketingowych przez Karolina Engelmajer. Zgoda obejmuje również przetwarzanie danych w przyszłości, pod warunkiem braku zmiany celu przetwarzania.
 • Wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej od Karolina Engelmajer na podane przez Ciebie dane teleadresowe.